Zadzwoń po bezpłatną poradę prawną
Dopłacamy do szkód na pojeździe

Jeśli w okresie ostatnich 3 lat miałeś kolizję lub wypadeklaw i Twój pojazd został uszkodzonylaw a Towarzystwo Ubezpieczeń wypłaciło odszkodowanie na podstawie sporządzonego przez siebie kosztorysu naprawy.

WYŚLIJ DO NAS KOSZTORYS
d.m.teams@euco.pl

Odszkodowania za obrażenia ciała

Dotyczy zdarzeńlaw które miały miejsce po 10.08.1997
- wypadków komunikacyjnych
- wypadków przy pracy
- błędów medycznych
- wypadków na gospodarstwach rolnych
- potknięćlaw poślizgnięć oraz innych wypadków

Samochód zastępczy z OC sprawcy !

Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest uszkodzone? Należy Ci się samochód zastępczy z polisy OC sprawcy. Za cały okres wynajmu zapłaci ubezpieczyciel sprawcy. Otrzymasz od nas auto tej samej klasy co uszkodzonelaw przy minimum formalności.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań w Warszawie

Dlaczego my?

Grupa Kapitałowa EuCO w składlaw której wchodzi Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. zajmuje pozycję Lidera w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej od wielu lat. Stale rozbudowuje atrybuty firmy godnej zaufanialaw stabilnejlaw uczciwejlaw dbającej w pierwszej kolejności o interesy klientalaw działającej szybko i skutecznie.
  • Departament obsługi szkód – utworzony do kontaktu z firmami ubezpieczeniowymi i naszymi klientamilaw skutecznie i na najwyższym poziomie uzyskuje wysokie odszkodowania.
  • Lekarze orzecznicy – na podstawie dokumentacji medycznej potrafią precyzyjnie określić kwoty odszkodowań i uszczerbek na zdrowiu poszkodowanego.
  • Sieć przedstawicieli EuCO – profesjonalnie przygotowana do pierwszego kontaktu z klientemlaw której zadaniem jest pomóc poszkodowanym w skompletowaniu i przygotowaniu dokumentów.
KONTAKT

Nasze usługi

Szkody
osobowe z OC

Więcej

odszkodowanie z OC
za szkodę rzeczową

Więcej

Odszkodowanie
za wypadek w pracy

Więcej

Kapitalizacja renty
z OC sprawcy

Więcej

Odszkodowania
i zadośćuczynienia
po śmierci z OC sprawcy

Więcej

Szkoda w rolnictwie

Więcej

Jak to działa?

Dowiedz się jak się z nami szybko skontaktować.

Wybierz typ odszkodowania

Wybierz typ odszkodowania który Cię dotyczy. Możesz to zrobić tutaj.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami poprzez adres e-maillaw telefonicznielaw lub odwiedź nas w biurze. Niezędne informacje dotyczące kontaktu znajdziesz tutaj. Lub wypełnij formularz i poczekaj na nasz telefon.

Odszkodowania powypadkowe

Każdego rodzaju wypadek jest trudnym zdarzeniem, jednak trzeba wiedzieć, że w wielu przypadkach można z jego powodu ubiegać się o odszkodowanie. Europejskie Centrum Odszkodowań zapewni odpowiednie wsparcie podczas dochodzenia roszczeń, a przy tym zatroszczy się o uzyskanie jak najwyższej kwoty kompensującej wypadek. Jeżeli interesuje Państwa odszkodowanie powypadkowe, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Nasza placówka mieści się w Warszawie, ale współpracujemy z klientami z całej Polski.

Jednymi z najczęściej korzystających z naszych usług osób, są ludzie poszkodowani w wypadkach drogowych. Jak wiadomo, każdy kierowca jest zobligowany do posiadania polisy OC, z której poszkodowany może otrzymać odszkodowanie. Niestety, ubezpieczyciel sprawcy często stara się zaniżyć kwotę wypłacanych świadczeń, przez co szkoda nie jest całkowicie kompensowana. Wiele osób jednak nie wie, że może dochodzić swoich praw, w czym chętnie pomożemy. Posiadamy liczne sukcesy na swoim koncie w tym zakresie i jesteśmy przekonani, że uda nam się pomóc również Państwu.

Czytaj więcej

Odszkodowania często są także wypłacane osobom, które doznały wypadku podczas wykonywania pracy. W wielu przypadkach wiąże się to z uniemożliwieniem późniejszego wykonywania zawodu, co znacznie zmniejsza jakość i komfort życia poszkodowanego, jak i jego najbliższych. Z tego powodu postaramy się uzyskać najwyższe odszkodowania i zadośćuczynienie!

Wypadek może również mieć miejsce w szpitalu i wiązać się z błędem medycznym, na przykład podczas wykonywania operacji lub przez postawienie błędnej diagnozy. W tym przypadku również dobrze jest dochodzić swoich praw.

Europejskie Centrum Odszkodowań z Warszawy świadczy również usługi, takie jak kapitalizacja renty z OC sprawcy (zamiana renty na jednorazowe odszkodowanie), odszkodowania i zadośćuczynienia po śmierci z OC sprawcy, odszkodowanie za szkody osobowe z OC. Pomagamy także w przypadku wypadków w gospodarstwie rolnym.

W każdym przypadku zapewniamy indywidualne podejście i pełną wyrozumiałość. Posiadamy własnych lekarzy orzeczników, a sieć agentów sprawia, że pomagamy uzyskać odszkodowania nie tylko klientom z Warszawy, ale całej Polski. Nieprzypadkowo jesteśmy liderem na rynku przez tak wiele lat.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub są zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi, poznamy specyfikę Państwa sprawy i przygotujemy strategię współpracy.

Opinie klientów

Polecam serdecznie ich usługilaw bo znają się na rzeczy i wiedzą jak skutecznie egzekwować należne pieniądze dla nas poszkodowanych.

Katarzyna Warszawalaw mazowsze

Jeżeli znajdziesz się w sytuacji po wypadku komunikacyjnym i spotkasz się z biernością służblaw które powinny pomagać myślęlaw że możesz tylko liczyć na doświadczoną kadrę EuCO.

Artur Województwo podlaskie

Po rozmowie umówiłam się na spotkanie z przedstawicielemlaw który po zapoznaniu się z dokumentacją powiedziałlaw że sprawą się zajmie i pomógł mi przygotować potrzebną dokumentację. Entuzjazmlaw pewność oraz profesjonalizm sprawiły lawiż uwierzyłam że za moje cierpienie otrzymam odszkodowanie. Za parę miesięcy Towarzystwo Ubezpieczeniowelaw gdzie Administracja opłacała OClaw wypłaciło mi należne odszkodowanie.

Daniel Warszawalaw mazowsze

Partnerzy